E . A . S

Vaše účetnictví, naše starost

Historie firmy

O nás

Zajišťujeme kompletní dodavatelské zpracování mezd a personalistiky, vedení účetnictví a rekvalifikační kurzy. Samozřejmostí je smluvní převzetí veškeré odpovědnosti za námi poskytované služby. Disponujeme specialisty s celoživotní praxí a nepřetržitou kontinuitou profesního vývoje, jsme schopni komunikovat v německém a anglickém jazyce. Naše klíčová slova jsou diskrétnost a spolehlivost.

Majitelka společnosti Vlasta Bryndová se externím zpracováním mezd zabývá již od roku 2007. V roce 2011 se s přibývajícími klienty firma transformovala na s.r.o. Firma sídlí na Praze 10 nedaleko stanice metra A - Strašnická a nově je pro naše klienty otevřena pobočka na Praze 3 v docházkové vzdálenosti od stanice metra A - Želivského nebo zastávky tramvaje č. 26, 10 a 16 -  Mezi hřbitovy.

Externí účetnictví, neboli outsourcing, je stále více populárnější forma zpracování účetnictví či daňové evidence účetní firmou. Externí účetní firma působí mimo podnik, využívá ke své činnosti vlastních prostor, zaměstnanců a pomůcek a nezatěžuje tak těmito náklady samotného podnikatele.

Nejsme velká a neosobní firma, jsme tu pro VÁS a vše co děláme, děláme ve Vašem zájmu.

Napište nám

Kancelář

U Nákladového nádraží 3149/6
130 00 Praha 3
(Budova společnosti Eclipse Print a.s.)

Recepce: 283 012 555
Kancelář: 283 012 153

© 2017 E-ACCOUNTING Services s.r.o.
Webdesign by Petr Zima